kurzol

17 marca 2023

„Kurzol gdzie się podział sen?”

Udostępnij post
kurzol

„Kurzol gdzie się podział sen” autorstwa Bogusia Janiszewskiego z ilustracjami Nikoli Kucharskiej, to nowa seria książek w nurcie SELF-REG.

Bardzo to wkurzające, gdy kładziesz się spać i nie możesz zasnąć… Antek przewraca się z boku na bok, wierci się i wierci, i nic! Przypadkiem odkrywa, że pod jego łóżkiem mieszka podejrzany stworek, w dodatku cały z… kurzu. Kurzol okazuje się całkiem fajnym gościem, co więcej – ma patent na to, jak pomóc Antkowi. Kiedy obaj przenoszą się do wnętrza organizmu chłopca, robi się naprawdę ciekawie. A to dopiero początek przygody!

„Kurzol. Gdzie się podział sen?” to brawurowe połączenie komiksu oraz tradycyjnej opowieści. Książkę stworzyli wspólnie Boguś Janiszewski i Nikola Kucharska. On specjalizuje się w przybliżaniu dzieciom tematów, na których zazwyczaj wykładają się dorośli. Ona rysuje z takim pazurem, że mucha nie siada! Oto pierwszy tom serii o Antku i Kurzolu, która pomaga młodym czytelnikom zrozumieć, jak działa organizm i co zrobić, by miał się jak najlepiej.
Premiera książki 12 kwietnia!

Przygody Kurzola to nowa seria książek w nurcie SELF-REG. Poprzez rozpoznawanie emocji i reakcji organizmu, zrozumienie ich mechanizmów i skutków, jakie ze sobą niosą, dzieciom łatwiej dokonywać będzie racjonalnych wyborów, które mają wpływ na ich samopoczucie i zachowanie.
W przygotowaniu część poświęcona lękowi.

Posłuchajcie co Boguś Janiszewski i Nikola Kucharska powiedzieli o swojej nowej książce: