19 lutego 2024

"Szkoła Szpiegów podbija Europę" już w księgarniach!

Gotowi do akcji? Będzie światowo.

Udostępnij post

Uwaga! Nad Londyn i Paryż nadciąga ekipa młodych amerykańskich szpiegów. Będzie się działo… „Szkoła Szpiegów podbija Europę” to siódmy tom bestsellerowej serii dla nastolatków.

Ben i jego przyjaciele z Akademii Szpiegostwa wprost z Meksyku ruszają więc do Europy, by dopaść największego złoczyńcę na świecie, tajemniczego Pana E., i ostatecznie rozprawić się z Pająkiem. Jak nastoletni agenci poradzą sobie w Wielkiej Brytanii? Gwarantujemy – ogarnięcie lewostronnego ruchu drogowego to pikuś w porównaniu z niebezpieczeństwami, z jakimi będą się musieli zmierzyć.

Znakami rozpoznawczymi cyklu „Szkoła Szpiegów” autorstwa Stuarta Gibbsa są: trzymająca w napięciu od pierwszej do ostatniej strony akcja, błyskotliwy humor oraz wyraziści bohaterowie, których po prostu nie da się nie lubić.

Tłumaczem polskiej wersji „Szkoły szpiegów” jest niezrównany Jarek Westermark. Polskie wydanie (jako jedyne na świecie!) dopełniają dowcipne ilustracje autorstwa Mariusza Andryszczyka. Polecamy również audiobooki w brawurowej interpretacji Mateusza Grydlika.

Serii patronują: Lubimy Czytać, Aktywne Czytanie, Czas Dzieci, Literacka Kavka.