23 listopada 2022

Szkoła szpiegów na nartach - nowa część serii Stuarta Gibbsa

Udostępnij post

Czwarty tom bestsellerowej uwielbianej przez dzieci i rodziców serii sensacyjnej Szkoła Szpiegów Stuarta Gibbsa już w księgarniach!

Jedna z najbardziej wyczekiwanych przez Was książek, czyli „Szkoła szpiegów na nartach” wreszcie ukazała się na księgarskich półkach. To seria o przygodach nastoletniego szpiega z przypadku autorstwa Stuarta Gibbsa. Wyróżnia się sarkastycznym humorem i inteligentnie gra konwencją najlepszych sensacyjnych powieści i filmów.

W szpiegostwie, zupełnie jak w jeździe na nartach, liczy się to, by nie stracić głowy (i innych części ciała).

W tajnej akademii szpiegostwa CIA nie ma lekko. Na zajęciach praktycznych można stracić życie, dyrektor szkoły jest chodzącą niekompetencją, a jeszcze trzeba czasem zająć się ratowaniem nieświadomej zagrożeń ludzkości. Wszak zło nie śpi…  Nastoletni kandydat na superagenta znów wkracza do akcji. Co może pójść nie tak?

Tym razem Ben Ripley musi pokrzyżować plany pewnego tajemniczego chińskiego multimiliardera. Ten właśnie przyjechał z córką do Kolorado na narty – wystarczy tylko zaprzyjaźnić się z dziewczyną na zaśnieżonym stoku, wydobyć od niej tajne informacje i uratować świat. Normalnie bułka z masłem…

Czy i tym razem utalentowana i zjawiskowa szpieżka Erica uratuje Benowi skórę?

Książkę polecają: Lubimy czytać, Czas Dzieci, Aktywne Czytanie, Literacka Kavka

Wydawnictwo Agora dla Dzieci ostrzega!

Seria „Szkoła szpiegów” to realne zagrożenie, że dzieciaki porzucą swoje telefony i zajmą się czytaniem!

Cykl „Szkoła szpiegów” to jedna z najpoczytniejszych serii dla młodych czytelniczek i czytelników w USA.

Polskie wydanie książki (jedyne wydanie ilustrowane na świecie!) uzupełniają lekkie i dowcipne ilustracje Mariusza Andryszczyka. I właśnie między innymi dzięki tym ilustracjom mniej przekonani do czytania chłopcy w wieku 9+ dają się namówić na lekturę. I… wpadają po uszy.

Autorem przekładu serii „Szkoła Szpiegów” jest Jarek Westermark. Audiobook „Szkoła szpiegów na nartach” – podobnie jak poprzednie części, brawurowo czyta Mateusz Grydlik.