Szkoła Szpiegów w tajnej służbie

8 marca 2023

"Szkoła Szpiegów w tajnej służbie"

Udostępnij post
Szkoła Szpiegów w tajnej służbie

„Szkoła Szpiegów w tajnej służbie” autorstwa Stuarta Gibbsa, to piąta część śmiertelnie niebezpiecznych i zabójczo zabawnych przygód nastoletniego agenta i jego niezawodnych przyjaciół.

Jeśli prezydent Stanów Zjednoczonych jest w niebezpieczeństwie, to nie ma przebacz – trzeba aktywować najlepszego tajnego agenta. To nic, że ma jedynie trzynaście lat…

Żarty się skończyły. Organizacja Pająk planuje zamach na najważniejszą osobę w państwie. Przed Benjaminem Ripleyem, uczniem Akademii Szpiegostwa CIA, kolejne niełatwe zadanie: ma zinfiltrować środowisko Białego Domu, by odkryć wrogiego agenta i uratować prezydenta USA. Jest tylko jeden problem – tego wszystkiego musi dokonać sam. Czy bez wsparcia wybitnej szpieżki Eriki oraz koleżanek i kolegów z Akademii Szpiegostwa uda się Benowi… przeżyć?

Cykl powieści sensacyjnych „Szkoła szpiegów” Stuarta Gibbsa to jedna z najpoczytniejszych serii dla młodych czytelniczek i czytelników w USA.

Polskie wydanie serii o „Szkole Szpiegów”, jako jedyne na świecie, wzbogacone jest dowcipnymi ilustracjami Mariusza Andryszczyka. Tłumaczenie całej serii wykonał Jarek Wastermark. Audiobooki czytane są przez Mateusza Grydlika.

Stuart Gibbs o polskim wydaniu „Szkoły Szpiegów w tajnej służbie”