Michelle Obama Becoming. Moja historia. Dla młodych czytelniczek i czytelników

  • Seria:  
Bestsellerowa autobiografia najbardziej lubianej Pierwszej Damy USA i cenionej liderki społecznej – teraz także w wersji dla młodzieży! Wspomnienia z dzieciństwa, historie sukcesów i porażek, chwil zupełnie prywatnych, jak i doświadczeń zawodowych – to wszystko składa się na obraz niesamowitej…
Kategoria Dla dzieci i młodzieży
Tłumaczenie Dariusz Żukowski
Oprawa twarda
Miejsce i rok wydania Warszawa, 2021
Format 155 x 235 mm
Więcej szczegółów

Bestsellerowa autobiografia najbardziej lubianej Pierwszej Damy USA i cenionej liderki społecznej – teraz także w wersji dla młodzieży!

Wspomnienia z dzieciństwa, historie sukcesów i porażek, chwil zupełnie prywatnych, jak i doświadczeń zawodowych – to wszystko składa się na obraz niesamowitej kobiety, która swoimi działaniami i zaangażowaniem w kwestie społeczne inspiruje miliony ludzi na całym świecie.

W skierowanej do młodych czytelniczek i czytelników książce Michelle Obama pokazuje, jak odnaleźć w życiu swój własny głos. Dowodzi także, że każdy młody człowiek, niezależnie od sytuacji życiowej, może nie tylko bardziej świadomie iść własną drogą, lecz także pomagać innym. Podkreśla, że nikt nie jest doskonały, a tym, co naprawdę się liczy, jest nieustanne poszukiwanie siebie. Odważnie opowiadając własną historię, pyta nastolatki: kim jesteście i kim chciałybyście/chcielibyście się stać?

A jak Ty napiszesz swoją historię?

„Becoming: Moja historia – dla młodych czytelniczek i czytelników” Michelle Obamy to inspirująca lektura dla wszystkich, którzy poszukują autentyczności w swoim życiu, zadają sobie pytanie o to, co jest w życiu ważne a także dla tych, którzy chcą zmieniać świat wokół siebie na lepsze.

O autorze

Michelle Obama

Michelle Obama Pełniła funkcję Pierwszej Damy Stanów Zjednoczonych od 2009 do 2017 roku. Będąc absolwentką Princeton University i Harvard Law School, rozpoczęła karierę prawniczą w

Na skróty

Inne książki z kategorii

Informacje szczegółowe

Książka

Kategoria Dla dzieci i młodzieży
Format 155 x 235 mm
Liczba stron 456
Data premiery 24.11.2021
Miejsce i rok wydania Warszawa, 2021
Numer wydania 1
Język wydania polski
ISBN 9788326838132

E-book

Liczba formatów 2 (EPUB, MOBI)
Rozmiar plików EPUB - 7.0MB, MOBI - 8.0MB
Zabezpieczenie znak wodny
Miejsce i rok wydania Warszawa, 2021
ISBN 978-83-268-3814-9