Yvette Żółtowska-Darska Oni są super! 40 historii o ludziach, którzy znaleźli pomysł na siebie (wersja z autografem)

  • Seria:  
Zawodniczka MMA, lekarz, śpiewaczka operowa, twórca dialogów filmowych, piosenkarka, youtuber, pisarz, aktorka i wielu innych.Poznajcie 40 niezwykłych postaci – zarówno tych z pierwszych stron gazet, jak i działających w swojej branżowej niszy. Czy każda z tych osób od razu wiedziała,…
Kategoria Dla dzieci i młodzieży
Oprawa zintegrowana
Miejsce i rok wydania Warszawa, 2022
Format 165 x 216 mm
Więcej szczegółów

Zawodniczka MMA, lekarz, śpiewaczka operowa, twórca dialogów filmowych, piosenkarka, youtuber, pisarz, aktorka i wielu innych.
Poznajcie 40 niezwykłych postaci – zarówno tych z pierwszych stron gazet, jak i działających w swojej branżowej niszy. Czy każda z tych osób od razu wiedziała, kim chce być? Na czym polega ich codzienna praca? I wreszcie: czy sukces i szczęście na pewno zależą od pieniędzy i sławy?

Ot oni: Artur B. Chmielewski, Agnieszka Chylińska, Cyber Marian, Magdalena Dziewguć, Marta Frej, Wiktoria „Viki” Gabor, Ryszard Grenda, Joanna Jędrzejczyk, Dorota Kośmicka-Gacke, Małgorzata Kożuchowska, Aleksandra Kurzak, Anna i Robert Lewandowscy, Olga Malinkiewicz, Marcin Matczak, Małgorzata Mikuła, Zygmunt Miłoszewski, Anna Nowak-Ibisz, Jakub Józef Orliński, Jurek Owsiak, Ewa Pajor, Papcio Chmiel, Natalia Partyka, Cezary Pazura, Karolina Pisarek, Dawid Podsiadło, Marcin Prokop, Szymon Radzimierski, Red Lipstick Monster, Sanah, Andrzej Sapkowski, Nuria Selva Fernandez i Adam Wajrak, Anna Skórzyńska, Przemek Staroń, Jakub Steinhauf, Kamil Stoch, Monika Walecka, Dorota Wellman, Bartosz Wierzbięta, Marta Wojtal, Yvette Żółtowska-Darska.

 Choć ścieżki kariery bohaterek i bohaterów „Oni są super!” są różne, łączy ich pasja, wiara w siebie i determinacja w dążeniu do celu. Te inspirujące historie pokazują, że drogi zawodowe bywają nieoczywiste, a świat jest pełen możliwości. Dlatego zamiast martwić się o przyszłość, lepiej rozwijać swoje pasje i talenty.

 

O autorze

Yvette Żółtowska-Darska

Yvette Żółtowska-Darska  - urodziła się w rodzinie artystów-malarzy. Jako nastolatka marzyła, by wydawać w Polsce kultowy francuski magazyn „Elle”. Zanim została pisarką, pracowała w agencji reklamowej McCann-Erickson, w paryskiej centrali koncernu kosmetycznego L’Oréal oraz… polskiej edycji magazynu „Elle”. Jednak to telewizja, a nie prasa przyniosły jej spełnienie. Przez 6 lat kierowała kobiecym kanałem telewizyjnym TVN STYLE, realizując wiele nowatorskich programów i kreując wiele medialnych karier. I kiedy już wydawało się, że osiągnęła szczyt marzeń, „bajka” się skończyła. Przyszły trudne chwile, a wraz z nimi, jak to w życiu bywa, nowe spostrzeżenia i nowe możliwości. Wychowując samodzielnie syna zafascynowała się jego pasją - futbolem i postaciami najlepszych zawodników. Wkrótce napisała pierwszą książkę o Messim. Potem kolejne. I zanim się obejrzała, jej opowieści o gwiazdach futbolu stały się bestsellerami, a pisanie książek - nowym sposobem na życie. W Wydawnictwie Agora wydała książkę dla nastolatków "Oni są super. 40 historii o ludziach, którzy znaleźli pomysł na siebie".

Na skróty

Inne książki z kategorii

Informacje szczegółowe

Książka

Kategoria Dla dzieci i młodzieży
Format 165 x 216 mm
Liczba stron 264
Data premiery 07.09.2022
Miejsce i rok wydania Warszawa, 2022
Numer wydania 1
Język wydania polski
ISBN 9788326836671

E-book

Liczba formatów 2 (EPUB, MOBI)
Rozmiar plików EPUB - 8.7MB, MOBI - 9.2MB
Zabezpieczenie znak wodny
Miejsce i rok wydania Warszawa, 2022
ISBN 978-83-268-4022-7