Natalia Osińska Slash

  • Seria:  
Czy kiedykolwiek musieliście stoczyć prawdziwą bitwę o to, by pozostać sobą? Leon i Tosiek to szczególna para, nie tylko ze względu na łączącą ich skomplikowaną relację emocjonalną, ale dlatego, że Tosiek jeszcze niedawno był… Antoniną. Charyzmatyczny i towarzyski Tosiek chodzi…
Kategoria Beletrystyka i literatura piękna, Dla dzieci i młodzieży
Oprawa twarda
Miejsce i rok wydania Warszawa, 2017
Format 135 x 210 mm
Więcej szczegółów

Czy kiedykolwiek musieliście stoczyć prawdziwą bitwę o to, by pozostać sobą?

Leon i Tosiek to szczególna para, nie tylko ze względu na łączącą ich skomplikowaną relację emocjonalną, ale dlatego, że Tosiek jeszcze niedawno był… Antoniną.

Charyzmatyczny i towarzyski Tosiek chodzi własnymi drogami i ma 100 pomysłów na minutę. Skryty Leon okopał się w sobie i nie potrafi wyznać Tośkowi, co czuje, tak jak nie umie zdradzić mu sekretów z przeszłości, przez które musiał zmienić szkołę i odejść z domu. Prawda z pewnością zbliżyłaby ich do siebie, ale czy obaj są gotowi na szczerą rozmowę? Jak zareagują znajomi i rodzina, gdy dowiedzą się prawdy o nich samych i ich relacji? Wszyscy mówią, że liceum to najlepszy czas życia, ale czy tak jest naprawdę? Niezapomniana książka o potrzebie przyjaźni, zaufania i miłości, które tak trudno zbudować, gdy jest się innym niż wszyscy.

Wasi dziadkowie mieli Siesicką, rodzice – Musierowicz, dla Was jest Osińska z pełną humoru i życiowej mądrości opowieścią o miłości, przyjaźni, tolerancji i potrzebie zaufania, które przy dobrej woli daje się odbudować.

Recenzja książki na wydawnictwoagora.pl >>

O autorze

Natalia Osińska

Natalia Osińska  Polska autorka literatury młodzieżowej, poruszająca w swojej twórczości wątki LGBTQ+. Ukończyła filologię polską na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. W 2019 roku…

Na skróty

Inne książki z kategorii

Informacje szczegółowe

Książka

Kategoria Beletrystyka i literatura piękna, Dla dzieci i młodzieży
Format 135 x 210 mm
Liczba stron 320
Data premiery 11.10.2017
Miejsce i rok wydania Warszawa, 2017
Numer wydania 1
Język wydania polski
ISBN 9788326825422

E-book

Liczba formatów 2 (EPUB, MOBI)
Rozmiar plików EPUB - 1.0MB, MOBI - 1.9MB
Zabezpieczenie znak wodny
Miejsce i rok wydania Warszawa, 2017
ISBN 978-83-268-2047-2,978-83-268-2048-9