6 września 2023

8-10 września: Jesienne Targi Książki w Warszawie z Wydawnictwem Agora dla dzieci

Spotkaj naszych Autorów i Autorki na Jesiennych Targach Książki w Warszawie!

Udostępnij post

Spotkaj naszych Autorów i Autorki na Jesiennych Targach Książki w Warszawie!

Razem z Wydawnictwem Agora i Wydawnictwem Ale! zapraszamy na Jesienne Targi Książki w Warszawie, które odbędą się w dniach 8-10 września pod Pałacem Kultury i Nauki ( Plac Defilad od strony Al. Jerozolimskich/Kinoteka). Znajdziecie nas na stoisku 7/D w namiocie D.

Młodsze dzieci wraz z rodzicami zapraszamy na premierowe spotkanie z Tomaszem Samojlikiem i Anią Grzyb – twórcami nowej serii dla przedszkolaków Mała Tarmosia! Podczas targów będzie okazja do zdobycia autografów i dedykacji od Tomasza Samojlika, Ani Grzyb, Agaty Romaniuk i Krzysztofa Łapińskiego!

9 WRZEŚNIA – SOBOTA

SCENA GŁÓWNA:
godz. 11:00-11:50 Mała Tarmosia: Baw się i poznawaj przyrodę z borsukami! – spotkanie z autorami serii Mała Tarmosia: Tomaszem Samojlikiem i Anią Grzyb. Spotkanie dla dzieci 4+ z opiekunami. Prowadzi Marta Korycka.

AUTOGRAFOWE DYŻURY AUTORSKIE na stoisku 7/D:

godz. 12:00-13:00 Tomasz Samojlik i Ania Grzyb podpisują swoje książki, m.in. te z serii Mała Tarmosia, Tarmosię z serii Zwierzaki.

godz. 14:00-15:00 Agata Romaniuk podpisuje książki z serii Kocia Szajka, Precelek z Kociej Szajki, Tolo i Bolo oraz powieść dla dorosłych Proste Równoległe.

16:00-17:00 Krzysztof Łapiński podpisuje „Dzika Dzikusa” i „Świnię Malwinę” z serii Zwierzaki.

Dołączcie do naszego wydarzenia facebook.com/events/715518800592701 i zaproście znajomych!

Spotkania dla dorosłych możecie sprawdzić w harmonogramie na stronie Wydawnictwa Agora.

Szczegółowy program Jesiennych Targów Książki znajdziecie na stronie organizatora: historiaikultura.pl/jesienne-targi-ksiazki