23 maja 2018

Adam Wajrak na tropie – „Wielka księga prawdziwych tropicieli” na Dzień Dziecka i na lato

Adam Wajrak na tropie! "Wielka księga prawdziwych tropicieli" w księgarniach od 1 czerwca. Chcesz zostać prawdziwym tropicielem/tropicielką? Weź Adama Wajraka za przewodnika i przeżyj wspaniałe przygody!

Udostępnij post

Adam Wajrak na tropie! „Wielka księga prawdziwych tropicieli” w księgarniach od 1 czerwca.

Chcesz zostać prawdziwym tropicielem/tropicielką? Weź Adama Wajraka za przewodnika i przeżyj wspaniałe przygody!

Po diabła nam egzotyczne dżungle i sawanny, skoro mamy takie skarby – dziwi się Adam Wajrak i zabiera nas w Polskę: do lasów, na łąki i bagna, nad morze, rzeki i stawy, w góry, do Puszczy Białowieskiej, a także na ulice miast i miasteczek. Pokazuje nam, że wszędzie tam przy odrobinie wiedzy, cierpliwości i spostrzegawczości można zobaczyć fascynującą przyrodę.

Wielka księga prawdziwych tropicieli

Wiosna, lato, jesień, zima – cztery części „Wielkiej księgi prawdziwych tropicieli” pełne są wskazówek, jak przeżyć wspaniałe, ekscytujące, a czasem mrożące krew w żyłach tropicielskie przygody. Możesz się sprawdzić w roli detektywa tropiącego groźnego mordercę, poszukiwacza najbardziej tajemniczych mieszkańców polnych norek czy twardziela pokonującego zaspy śnieżne i bagna. Nie zabraknie też okazji, by wprosić się na kolację do wilczej watahy, podejrzeć rodzinny ptasi piknik czy posłuchać najlepszego koncertu w okolicy… Dzięki tej książce zdobędziesz też mnóstwo wiedzy na temat polskiej flory i fauny. A do tego wciągające opowieści Adama Wajraka zilustrowane są licznymi zdjęciami jego autorstwa. Zobaczcie – w Polsce mamy wszystko, co potrzebne prawdziwym tropicielom! Gotowi? No to w drogę!

 

Zapraszamy na spotkania z Adamem Wajrakiem:

6 czerwca WARSZAWA/Rozmawiam bo lubię: https://www.facebook.com/events/381997852285119/

9 czerwca WARSZAWA/NOC BIBLIOTEK: https://www.facebook.com/events/251316745422705

24 czerwca WARSZAWA/FAMILY FEST: http://cojestgrane24.wyborcza.pl/cjg24/1,13,23496401,0,nowa-ksiazka-adama-wajraka-wielka-ksiega-prawdziwych-tropicieli.html

 

Zamów teraz