Międzynarodowe Targi Książki w Warszawie

22 maja 2023

Międzynarodowe Targi Książki w Warszawie z Wydawnictwem Agora dla dzieci

Udostępnij post
Międzynarodowe Targi Książki w Warszawie

Międzynarodowe Targi Książki w Warszawie to doskonała okazja na spotkanie z Wami! Przygotowaliśmy z tej okazji fantastyczne spotkania i zabawy!

Razem z Wydawnictwem Agora i Wydawnictwem Ale! zapraszamy na Międzynarodowe Targi Książki w Warszawie, które odbędą się w dniach 25-28 maja 2023 roku w Pałacu Kultury i Nauki oraz na placu Defilad przed PKiN (teren od ul. Marszałkowskiej i Al. Jerozolimskich/Kinoteka). Znajdziecie nas na stoisku 10/F w namiocie F.

Wszystkich młodych czytelników i czytelniczki oraz ich rodziców/opiekunów zapraszamy na spotkania z naszymi autorkami i autorami. Poniżej znajdziecie szczegółowy plan spotkań:

ZACZYTANA WARSZAWA

27 MAJA – SOBOTA
godz. 10:30 – spotkanie z Agatą Romaniuk i „Kocią Szajką” – stoisko m.st. Warszawy

FESTIWAL OJCE I DZIATKI

27 MAJA – SOBOTA
godz. 11:00 – Ornitologiczny spacer w okolicach PKiN oraz spotkanie z Adamem Wajrakiem i Tomaszem Samojlikiem wokół książki „Detektyw Wróbel i złamane pióro” oraz serii komiksów „Umarły las” – SALA KOPERNIKA, PKiN (Międzynarodowy Festiwal Literatury Dziecięcej Ojce i Dziatki)

28 MAJA – NIEDZIELA
godz. 10.30 – spotkanie z Agatą Romaniuk i gra miejska wokół książek z serii „Kocia szajka” – SALA KOPERNIKA, PKiN, (Międzynarodowy Festiwal Literatury Dziecięcej Ojce i Dziatki)

godz. 11.30 – spotkanie z Barbarą Sadurską wokół książki „Srebrny smok” – SALA KOPERNIKA, PKiN, (Międzynarodowy Festiwal Literatury Dziecięcej Ojce i Dziatki)

Targi książki to także doskonała okazja na zdobycie autografów. Podpisywanie książek odbędzie się na naszym stoisku 10/F w namiocie F.

27 MAJA – SOBOTA
godz. 12:00 – Iwona Pietrzak-Płachta podpisuje książkę „Wypożyczalnia skrzydeł”

godz. 13:00 – Adam Wajrak i Tomasz Samojlik podpisują książkę „Detektyw Wróbel i złamane pióro” oraz serię „Umarły las”

28 MAJA – NIEDZIELA

godz. 10.30 – Barbara Sadurska podpisuje książkę „Srebrny smok”

godz. 11:00 – Karolina Lewestam podpisuje książkę „Silla”

godz. 11.30 – Agata Romaniuk podpisuje książkę „Tolo i Bolo ratują Lisią Górkę” oraz książki z serii „Kocia szajka” i „Precelek”

Spotkania dla dorosłych możecie sprawdzić w harmonogramie na stronie Wydawnictwa Agora.